Hakkımızda

CCT Enerji; 2014 yılından bu yana, yenilenebilir enerji santralleri ve enerji dağıtım sektöründe mühendislik, danışmanlık, denetim, SCADA, izleme, işletme ve bakım hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerine, ihtiyaç odaklı paket hizmetler sunarak, elde ettiği tecrübe ve uluslararası iştirakleri ile kaliteden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Vizyon: CCT Enerji, çevre dostu kaynaklardan, yeni nesil akıllı dağıtık elektrik üretiminin pratik kullanımıyla sürdürülebilir ve güvenli bir geleceği destekleyen; bu doğrultuda yeni teknolojiler sunan, tüm ürün ve hizmetlerinde önceliği müşteri odaklılık ve yüksek kalite olan, sektörde fark yaratan ve dünya lideri olma yolunda ilerleyen bir firma olmayı vizyon edinmiştir.

Misyon: CCT Enerji, enerji ihtiyacını temiz kaynaklarla karşılamak için öncülük etmek, güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırmak, akıllı şebekeler ile insanoğlunun hayatını kolaylaştırmak ve uluslararası iştiraklerimiz ile hizmet kalitesini en üst seviyede tutarak müşteri memnuniyeti odaklı uluslararası kabul gören lider bir danışmanlık firması olmayı misyon edinmiştir.